Hakkımızda

Toyscar Bodrum

20+

Yıllık Tecrübe
// Hakkımızda

Manifestomuz.

Tutkularımız bizim işimiz.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini benimseyen bir hizmet anlayışı ile hayata geçirilen her çalışmada daima en iyisini sunmak amaçlanır.Yılların deneyimi ve kapsamlı hizmet ağı ile konusunda uzmanlaşmış kadroları tarafından her marka araca hizmet vererek bölgenin öncü firmalarından biri haline gelinmiştir.​ Titiz işçilik, zamanında teslim ve kusursuz çözümleri ile çekici hizmetleri, yol yardım, araç kiralama ve yedek parça gibi birçok hizmeti tek çatı altında başarı ile yapabilmektedir.

Neden Biz.

Her zaman mükemmele ulaşma hedefimizle sürekli gelişiyor ve hizmet kalitemizi standartların üzerinde tutarak her zaman daha iyisini amaçlıyoruz.

Bodrum'un en hızlı en kaliteli servisi size sunuyoruz siz çay yada kahvenizi içerken uzman ekibimiz aracınıza gereken bakım ve onarım hizmetini verecek.

Tecrübe ve yenilikçi hizmet anlayışımız ile tüm hizmetlerimizi profesyonel, hızlı ve doğru fiyat politikası ile sizlere sunuyoruz.

// Neden Toys Car?

Yüksek Müşteri Memnuniyeti.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda deneyimli ustalar, teknoloji ve memnuniyeti bir araya getirerek en iyiye ulaşmaktır.

Vizyonumuz

Amacımız, müşterilerimizin memnuniyetini beklentilerin üzerine çıkartarak sektörde sahip olduğumuz liderliğimizi en üst seviyeye çıkarmaktır.

Toyscar Bodrum